3,50 RON
minus plus
Numai 9 rămase
Cod: 4006465136908
Disponibilitate:

în stoc

Comenzi Telefonice:

031/9449

0724 019 306

Cele mai vândute produse

Credem că ți-ar plăcea și

S-ar putea să-ți placă

Un amestec delicious, racoritor, bine echilibrat, cu gust de migdale si scortisoara.

Ceai perfect portionat pentru cesti, pahare, sau cani; ceai de calitatea superioara, gata portionat si sigilat pentru a proteja aroma. Aceasta idee practica, special dezvoltata de Ronnefeldt, este rezultatul experientei noastre obtinuta de-a lungul timpului in lumea hotelurilor, cateringului si al ospitalitatii.

Ceaiul este gata portionat intr-un filtru suficient de larg pentru a lasa frunzele de ceai sa se desfasoare rapid si complet astfel incat aroma ceaiului sa fie eliberata in totatlitate. LeafCup® este ambalat individual pentru a permite pastrarea aromei in timpul stocarii sau cand este expus.

Ingrediente: hibiscus, bucati de mar, suc de macese, bucati de migdale, frunze de mur dulce, arome bucati de zmeura, bucati de scortisoara, coaja de portocala, petale de trandafir.

Timp infuzie: 8-10 min.